»

Twój koszyk:

jest pusty


W trakcie X edycji Targów ZooBotanica we Wrocławiu, w dniach 2-4 września 2011 roku, mieliśmy okazję zaprezentować asortyment znajdujący się w naszej ofercie szerokiemu gronu odwiedzających oraz wystawcom z całej Polski.

Nasze stoisko przyciągało zwiedzających szerokim wyborem nie tylko elektronicznych systemów treningowych, niewidzialnych ogrodzeń i obroży antyszczekowych ale również akcesoriów dla zwierząt: fontann Drinkwell, drzwiczek Staywell i zabawek Premier.Odwiedzający nas Klienci byli najczęściej zainteresowani szeroką gamą systemów elektronicznych jak i również drzwiczkami Staywell oraz zabawkami Premier, gdyż jako nieliczni (o ile nie jedyni) oferowaliśmy tak ciekawe produkty tych grup. Z kolei największe zainteresowanie odwiedzających nas czworonogów wzbudzały fontanny Drinkwell uruchomione specjalnie w czasie targów, dzięki którym zwierzaki mogły pić czystą i świeżą wodę.

Interesujący program targów, duża liczba odwiedzających i wystawców oraz atmosfera pozwalają nam ocenić tą imprezę za udaną. Nasze uczestnictwo w XI edycji już jest niemal pewne :).

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj