Lokalizator GPS dla psa GEODOG

Grupa:Geodog

Producent:GEODOG

Dostępność: Dostępny

Cena brutto: 1769,00

Nr katalogowy: GDGDS10K

+1 +3 +5 +10

Opis produktu:

GPS dla psa GEODOG to obroża z wbudowanym nadajnikiem GPS oraz GSM. 

Oba nadajniki umożliwiają w każdej chwili otrzymanie informacji o położeniu psa noszącego obrożę. GEODOG to rewolucyjne urządzenie oparte na mikrotechnologii, co oznacza, że obroża dla psa nie sprawia swoim ciężarem dyskomfortu podczas noszenia przez psy.

Do działania obroży GEODOG potrzebować będziesz jeszcze karty SIM, telefonu komórkowego oraz komputera z dostępem do Internetu. Wystarczy, że wyślesz SMS`a pod numer karty SIM znajdującej się w obroży GEODOG, by za moment otrzymać współrzędne położenia psa. Informacja zwrotna może zawierać link do mapy. Po wybraniu go i zatwierdzeniu w telefonie, połączysz się z internetem, a na ekranie pojawi się mapa z oznaczonym punktem, w którym aktualnie znajduje się Twój pies.

Możesz także zaprogramować obrożę tak, by informowała Cię o wejściu przez psa w dany obszar bądź o opuszczeniu danego terenu przez niego. Dołączone oprogramowanie pozwala obserwować na mapie położenie psa w terenie, śledzić jego przemieszczanie się, jak również monitorować jego wejścia w zakazane strefy. Wszystko to obsługuje oprogramowanie na komputer klasy PC współpracujące z obrożą lokalizującą dla psa.

Zestaw zawiera: obrożę z lokalizatorem GPS przeznaczoną dla psów o rozmiarze szyi w przedziale od 41 do 47 cm, przewód USB do stacji dokującej, instrukcja w języku niemieckim oraz polskim, oprogramowanie na płycie CD, śrubokręt do dokręcania śrubek w obroży, śrubki umożliwiające zawieszenie stacji dokującej na ścianie.

Geodog występuje również dla psów dużych ras: GPS dla psa.

W naszej ofercie znajdziesz również tanie radiowe lokalizatory psów i kotów oraz specjalnie dla psów myśliwskich lokalizator psa dźwiękiem.

Inne z tej kategorii:

Lokalizator GPS dla psa - GeoDog PRO

Lokalizator GPS dla psa - GeoDog PRO

Posiada mikrofon i głośnik umożliwiające tresurę, lekki i kompaktowy

cena: 2499,00 zł

Wodoszczelny lokalizator psa - GeoDog Plus

Wodoszczelny lokalizator psa - GeoDog Plus

Lokalizacja za pomocą łączności z satelitami GPS, przesył danych przez GSM

cena: 2299,00 zł
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj