Niewidzialne ogrodzenie dla psa Innotek SD-2100E

Grupa:Innotek

Producent:Innotek

Dostępność: Dostępny

Cena brutto: 1499,00

Nr katalogowy: INNSD-2100E

+1 +3 +5 +10

Opis produktu:

Niewidoczne ogrodzenie Innotek SD-2100E to funkcjonalny zestaw z elektroniczną obrożą dla psa zasilaną poprzez doładowywany akumulatorek. W nadajniku wbudowana jest stacja dokująca do ładowania obroży. Nadajnik systemu posiada także przełącznik do regulacji poziomu impulsu w obroży,  funkcję przypominającą o konieczności naładowaniu akumulatorka w obroży oraz oferuje system ostrzegania o przerwaniu przewodu rozłożonego w ogrodzie i system podtrzymania działania w przypadku braku prądu (system wykorzystuje 8 popularnych baterii typu AA).

Odbiornik obroży elektronicznej przymocowany jest do nylonowego paska. Gdy pies próbuje opuścić wyznaczony teren, obroża ostrzega go dźwiękiem, a następnie karci impulsem elektrostatycznym. Obroża elektryczna dla psa znajdująca się w zestawie jest odporne na deszcz i wodę. Obroża posiada 3 poziomy siły impulsu. W zestawie Innotek znajdziesz chorągiewki, które pozwalają psom w czasie szkolenia zorientować się na jakim obszarze mogą się swobodnie poruszać. Chorągiewki należy zamontować wzdłuż rozłożonego przewodu. Przewód musi tworzyć zamkniętą pętlę rozpoczynająca się i kończącą w nadajniku.

Zestaw zawiera: nadajnik, zasilacz, 150 metrów przewodu, obrożę elektroniczną z akumulatorkiem, chorągiewki, złączki do przewodu oraz instrukcję.

Inne z tej kategorii:

Innotek SD-2100E z dwiema obrożami elektronicznymi

Innotek SD-2100E z dwiema obrożami elektronicznymi

Elektryczny pastuch z dwiema zaawansowanymi obrożami elektronicznymi, certyfikat ECMA

cena: 2199,00 zł
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj